piątek, 14 marca 2014

Piękna gruszka czyli Panna Młoda w sukni ślubnej w rozmiarze XXL

Nosisz rozmiar powyżej 40 i zastanawiasz się, w jakiej sukni ślubnej będziesz wyglądała najpiękniej na świecie? Oto nasza propozycja sukni ślubnych w rozmiarze XXL. Na pewno znajdziesz tu model dla siebie!
Mały Poradnik:

Nie każda z nas ma figurę bardzo szczupłą. Ale to nie znaczy, że nie możemy mieć sukni ślubnej, w której będziemy wyglądać najpiękniej na świecie. 
Sekret leży w wyborze modelu. Oto kilka wskazówek, które pomogą ci znaleźć idealną suknię ślubną w rozmiarze XXL: 
Panie o krągłych kształtach nie powinny zbytnio zakrywać swojego dekoltu. Akurat to jest miejsce, które powinny wyeksponować, bo zakrywanie dekoltu będzie powodowało skracanie szyi. 
 Zbyt obcisłe sukienki nie wchodzą w grę.
 Najlepsze modele  to tradycyjna księżniczka i suknia ślubna w kształcie litery A. Dobrze będziesz też wyglądać w klasycznych, prostych sukniach odcinanych pod biustem. Nietypowe suknie ślubne rybki  w pewnych przypadkach również się sprawdzą o dziwo. 
Nie sugeruj się rozmiarami sukni ślubnych dostępnymi w sieciówkach. Do mierzenia mają zazwyczaj suknie ślubne w rozmiarze 36 / 38. Nie wpadaj w panikę,  Suknia ślubna zostanie uszyta i sprowadzona dokładnie na twój rozmiar.
Nie kupuj sukni ślubnej z nadzieją, że zdążysz zrzucić kilka kilogramów. To jedynie wprowadzi cię w niepotrzebny stres i zniweczy radość ze ślubnych przygotowań. Jedno jest pewne  figura gruszka jest sexy! 


 Efektowne, oryginalne, idealnie dopasowane – właśnie takie suknie ślubne proponujemy.
Nasza firma  pomaga spełniać te marzenia, gdzie można znaleźć tą jedyną,  wymarzoną sukienkę ślubną sprowadzoną  tylko dla Niej, na ten jeden szczególnie magiczny dzień. Oferujemy pełną gracji i eterycznego wdzięku kolekcję sukni ślubnych z lekkich, pięknie układających się na ciele materiałów. Znajduje się tu zarówno wąska koronkowa suknia ślubna, jak i kreacja w królewskim stylu łącząca zwiewny rozkloszowany dół z dekoracyjną, gorsetową górą. Sprzedaż sukien ślubnych - dla klientek, które chcą kupić sukienkę w normalnej  cenie .   Jesteśmy do Waszej dyspozycji.
Klientkom, które zdecydują się zakupić w naszym Showroomie suknię ślubną  zwrócimy koszty dojazdu oraz  noclegu  w zaprzyjaźnionym pensjonacie . Szczegółowych informacji udzielimy drogą mailową: biuro@tcse.pl
Zapraszamy na naszą stronę: http://www.tcse.pl ,
  sklep- kolekcje :
http://tcse.pl/suknie-slubne/sklep-kolekcje-sukni-slubnych
tel.:+48 58 718 36 16/ 511277690
piszcie :
biuro@tcse.pl
ZAPRASZAMY ZOBACZ SUKNIE:
https://www.facebook.com/TCSEsluby/photos_albums


http://tcse.pl/oferta/sluby/

I pamiętaj, że to ty w swojej sukni ślubnej masz się czuć najpiękniej na świecie, nie rezygnuj więc z marzeń!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.